produkty firmy Salvimar, Fluyd


dokonaj wyboru:

Firma Salvimar powstała w 1962 roku we Włoszech. Jest jedną z najstarszych na świecie firm produkujących sprzęt nurkowy oraz sprzęt do łowiectwa podwodnego, freedivingu i triathlonu. Firma założona została przez Stefano Salvi. Oferta firmy obejmuje sprzęt do łowiectwa podwodnego w pełnym zakresie, sprzęt do freedivingu i triathlonu oraz sprzęt do pływania i sprzęt do nurkowania. Większość produktów jest dziełem projektantów Salvimara, stąd cechują się indywidualnym i niepowtarzalnym wzornictwem. Firma posiada własną fabrykę, w kórej produkuje swoje produkty oraz produkuje sprzęt do łowiectwa podwodnego i sprzęt nurkowy dla większości znanych marek pod ich logiem. Stąd na dzień dzisiejszy firma jest niekwestionowanym liderem w światowej produkcji sprzętu nurkowego i do łowiectwa podwodnego oraz freedivingu.

   

Sprzęt firmy Salvimar towarzyszy nurkom, łowcą podwodnym i nurkom swobodnym na całym świecie od ponad 50 lat. Firma oferuje oryginalny i niepowtarzalny design swoich wyrobów, produkowanych w oparciu o własną fabrykę zlokalizowaną w siedzibie firmy- we Włoszech. Przy współpracy z ośmioma, fabrycznymi team'ami rozlokowanymi na całym świecie oraz mistrzami świata w nurkowaniu swobodnym Salvimar stworzył wyjątkową kolekcję sprzętu do łowiectwa podwodnego, freedivingu i triathlonu oraz pływackiego i nurkowego. Wyjątkowa dbałość o design, funkcjonalność poparta wysoką jakością produkcji przy zastosowaniu najnowszych materiałów jak duraluminium czy carbon spowodowała iż sprzęt Salvimar został doceniony wśród miłośników każdej formy nurkowania na całym świecie.

Sprzęt do łowiectwa podwodnego- Salvimar. Sprzęt do łowiectwa podwodnego produkowany jest przez Salvimar'a od ponad 50 lat. Oferta obejmuje praktycznie każdy rodzaj sprzętu wykorzystywany do łowiectwa podwodnego. Doświadczenie zdobyte na przełomie lat w projektowaniu i produkcji tego typu sprzętu dla innych znanych marek zaowocowało stworzeniem własnej kolekcji opartej na opatentowanych rozwiazaniach, takich jak: system Vacuum Muzzle, czyli system "próżniowej" kuszy pneumatycznej, który zapobiega wtargnięciu wody i zabrudzeń do wnętrza kuszy przy ładowaniu strzały, oryginalny wzór kamuflażu stosowany w kombinezonach i dodatkach z neoprenu, zastosowanie carbonu w kuszach i płetwach, anatomiczny kształt rękojeści kusz, regulowana czułość spustu i blokady spustu w kuszach, unikatowy system podwieszenia kołowrotków i linki, zastosowanie anodowanego aluminium, zastosowanie lateksu zamiast gumy w kuszach, oraz wiele innych innowacyjnych rozwiązań.

Sprzęt do freedivingu, triathlonu, pływacki oraz do snorkelingu i nurkowania - Fluyd by Salvimar. Firma Salvimar jako pierwsza na świecie stworzyła prawdziwą kolekcję sprzętu do freedivingu i triathlonu pod marką Fluyd. Kolekcja powstała przy współpracy z czołowymi nurkami swobodnymi, między innymi z rekordzistką świata Alessią Zecchini. Kolekcja obejmuje specjalnie do tego celu stworzone skafandry, maski, fajki, płetwy, monopłetwy, gogle, okularki pływackie jak również szereg akcesoriów i dodatków, a także sprzęt abc: maski, fajki, płetwy oraz skafandry i akcesoria zarówno do nurkowania ze sprzętem jak i do typowego snorkelingu. Zastosowanie, między innymi, antyalergicznego czy samodopasującego się silikonu w maskach, goglach czy okularkach pływackich spotkało się z szerokim uznaniem wśród miłośników pływania, nurkowania i snorkelingu co zaowocowało sukcesem produktów Fluyd na całym świecie. Ponadto stowrzone przez firmę zestawy maska i fajki lub maska, fajka i płetwy w tym samym design'ie i kolorach cieszą się uznaniem wśród nurkujących użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Salvimar oraz Fluyd!!!